ZPrAE

Dane teleadresowe

wydrukuj stronę
 

{ }

ZPrAE Sp. z o.o.
 Biuro Zarządu
  Sylwia Żukowska
 biuro@zprae.pl
 tel. +48 32 22 00 120
 fax: +48 32 22 00 125
Zarząd
 Prezes Zarządu; 
 Dyrektor Naczelny
  Jacek Mańczak
 jacek.manczak@zprae.pl
 tel. +48 32 22 00 120
 Prokurent
  Lesław Komendera
 leslaw.komendera@zprae.pl
 tel. +48 32 22 00 124
 Prezes Rady Nadzorczej
  Marian Szafranek
 marian.szafranek@zprae.pl
 tel. +48 32 22 00 123
Księgowość
 Główny Księgowy
  Katarzyna Szelec-Kowalska
 katarzyna.szelec@zprae.pl
 tel. +48 32 22 00 126
Dział Handlowy
 v-ce Prezes Zarządu;
 Dyrektor ds. Handlowych
  Maciej Mańczak
 maciej.manczak@zprae.pl
 tel. +48 32 22 00 124
 Manager techniczno - handlowy
  Dariusz Felisiak
 dariusz.felisiak@zprae.pl
 tel. +48 32 22 00 142
 Manager techniczno - handlowy
  Marcin Karczewski
 marcin.karczewski@zprae.pl
 tel. +48 32 22 00 130
 Manager techniczno - handlowy
  Grzegorz Kubica
 grzegorz.kubica@zprae.pl
 tel. +48 32 22 00 159
Logistyka
 Kierownik Wydziału Logistyki
  Michał Malinowski
 michal.malinowski@zprae.pl
 tel. +48 32 22 00 156
 Kontrola dostaw
  Jacek Wesołowski
 jacek.wesolowski@zprae.pl
 tel. +48 32 22 00 155
Pion Serwisu Obiektowego i Uruchomień
 Kierownik Wydziału Serwisu i Uruchomień
  Tomasz Semla
 tomasz.semla@zprae.pl
 tel. +48 32 22 00 151
Pion techniczny
 v-ce Prezes Zarządu;
 Dyrektor d/s Technicznych
  Marek Rutka
 marek.rutka@zprae.pl
 tel. +48 32 22 00 127
 Kierownik Wydziału Kontroli Jakości
  Jerzy Fyda
 jerzy.fyda@zprae.pl
 tel. +48 32 22 00 120
 Kierownik Wydziału Projektowego
  Marcin Flakus
 marcin.flakus@zprae.pl
 tel. +48 32 22 00 140
 Kierownik Działu Badań i Certyfikacji
  Radosław Lisik
 radoslaw.lisik@zprae.pl
 tel. +48 32 22 00 157
 Specjalista Techniczny
 Wydziału Projektowego
  Łukasz Olejnik
 lukasz.olejnik@zprae.pl
 tel. +48 32 22 00 139
Pion produkcji
 Dyrektor d/s Produkcji
  Adam Przondziono
 adam.przondziono@zprae.pl
 tel. +48 32 22 00 128
 Kierownik Wydziału Produkcji
  Krzysztof Sieńko
 krzysztof.sienko@zprae.pl
 tel. +48 32 22 00 131
 Kierownik Wydziału Elektroniki
  Grzegorz Labus
 grzegorz.labus@zprae.pl
 tel. +48 32 22 00 135
 Kierownik Wydziału Rozwoju
  Sergiusz Trzcionka
 sergiusz.trzcionka@zprae.pl
 tel. +48 32 22 00 134
System Zarządzania Jakością
 Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością
  Ewa Nowak
 ewa.nowak@zprae.pl
 tel. +48 32 22 00 121
Sieć komputerowa
 Administracja
 Sieci Komputerowej
 Krzysztof Bajkacz
 krzysztof.bajkacz@zprae.pl
 tel. +48 32 22 00 150
Administracja obiektu
 Pełnomocnik ds. organizacji i infrastruktury
  Beata Przybylska
 administracja@zprae.pl
 tel. +48 32 22 00 154